• English
  • Русский
  • Українська

Контакти

E-mail: info@aviasvit.com.ua

Тел.: +38(044) 462-53-67

+38(044) 462-53-64

Факс: +38(044) 462-53-67

У 2013 році при реорганізації ДК "Вектор" було створено ТОВ "ТЕКНОСЕРВІС" зі збереженням напрямів діяльності та спектру вирішуваних завдань.

ТОВ "Текносервіс"

8-й Міжнародний авіаційно-космічний салон «АВІАСВІТ-ХХІ»

( Україна, м. Київ, 27.09. - 01.10.2012 р. )


Шановні Панове!

Від імені Організаційного комітету висловлюємо Вам щиру повагу та маємо за честь запросити Вас взяти участь у 8-му Міжнародному авіаційно-космічному салоні «АВІАСВІТ-ХХІ” ( м. Київ, с.м.т. Гостомель, аеродром «Київ-Антонов», 27 вересня – 01 жовтня 2012 р.).
Основна задача Салону – показ досягнень творців та виробників авіаційно-космічної техніки, створення умов для їх просування на світовий ринок, розвиток міжнародного співробітництва у реалізації крупних авіаційних і космічних проектів.
Особливість Салону – акцентоване демонстрування досягнень авіаційної техніки у галузі військової, пасажирської, транспортної авіації, літаків, спеціалізованих на перевезенні вантажу від малих до рекордних за вагою, конвертуємих з пасажирських у вантажні, протипожежні, санітарні тощо; широка можливість для демонстрування натурних зразків літальних апаратів і гелікоптерів.
«АВIАСВІТ-ХХI» - це подія, яка дає можливість усім категоріям заінтересованих осіб не тільки ознайомитися з сучасними зразками авіаційної, ракетно-космічної техніки, обладнанням для аеропортів та аеродромів, програмами модернізації озброєння, а й забезпечити свою участь у поставках комплектуючих для літаків, ракетно-космічних систем, найновішого бортового обладнання, матеріалів та технологічних процесів для наукоємного машинобудування.
Участь у салоні «АВIАСВІТ-ХХI» - унікальна можливість розпочати або і далі розвивати співпрацю у кооперованому виробництві авіаційної техніки разом з українськими підприємствами, продукція яких має стабільний попит на світовому ринку. Це стосується і участі іноземних партнерів у технологічному оновленні виробництва в Україні.
У час роботи Салону будуть проведені науково-практичні конференції і семінари з актуальних авіаційно-космічних тематик, проблем наукоємного машинобудування, на яких будуть визначені тенденції та шляхи розвитку авіації та космонавтики в ХХІ сторіччі, відбудуться ділові зустрічі та „круглі столи” за участю керівників і представників державних, комерційних структур, наукових установ України і зарубіжних держав; демонстраційні польоти літаків, гелікоптерів та інших літальних апаратів, прес-конференції для журналістів. презентації фірм-учасниць, шоу-програми. 

вверх